Školský klub detí Dokumenty Tlačivá

ŠKD

Školský klub detí

Školský klub detí zabezpečuje pre deti, ktoré plnia povinnú školskú dochádzku na základnej škole, činnosť podľa výchovného programu školského zariadenia zameranú na ich prípravu na vyučovanie a na oddych v čase mimo vyučovania a v čase školských prázdnin. ŠKD je školským zariadením v rámci ZŠ Suchá Hora a plní úlohy v čase mimo vyučovania.

Oddelenia ŠKD

1. oddelenie – Daniela Chovančáková

Denný režim v ŠKD

11:10 – 12:05        príchod do ŠKD, oddychová činnosť /hry/

12:05 – 12:35        obed

12:35 – 13:35        oddychovo - rekreačná činnosť /pobyt na školskom dvore, vychádzky/

13:35 – 14:20        príprava na vyučovanie, písanie domácich úloh

14:20 – 15:20        záujmová činnosť

15:20 – 15:30        úprava ŠKD, odchod žiakov zo ŠKD

Vychovávateľka uvoľní žiaka zo ŠKD len na základe písomného oznámenia rodičov – Žiadosť o uvoľnenie žiaka zo ŠKD. Tlačivo nájdete v záložke "ŠKD -  Tlačivá".

Pravidlá pobytu a organizácia práce v klube

1. Do klubu sa zaraďujú žiaci na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu o prijatie dieťaťa do ŠKD. Žiadosť je k dispozícii v záložke "ŠKD -  Tlačivá".
  2. Do klubu sa prednostne prijímajú žiaci nižších ročníkov základnej školy na celý školský rok prihlásení do 15. 9. príslušného školského roku. V prípade voľného miesta do klubu možno prijať dieťa aj na prechodné obdobie.
  3. Odhlásenie dieťaťa z klubu sa uskutoční podaním písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa vedeniu školy. Žiadosť o odhlásenie dieťaťa zo školského klubu nájdete v záložke "ŠKD -  Tlačivá".
  4. Ak chcete upraviť spôsob, alebo čas odchodu trvale, je potrebné vypísať žiadosť o zmenu v dennej dochádzke. Žiadosť je k dispozícii v záložke "ŠKD -  Tlačivá".